Büyükçekmece Matematik Özel Ders

Amacımız çocuklarımızın sadece notlarının yükselmesi ve geçici öğrenmelerin olması değil. Kalıcı ve temeli sağlam öğrenme ortamı yaratmaktır.

28.06.1992 Ankara doğumluyum.

Özel Feza Kolejini burslu olarak okuyup bitirdim.

Akpınar Fen Lisesine dereceyle girip mezun oldum.

Marmara Üniversitesini kazanıp Matematik Öğretmenliği Bölümünden iyi bir ortalama ile mezun oldum.

4 yıl kadar M.E.B'de kadrolu olarak çalıştıktan sonra ayrılıp kendi çalışmalarıma ve projelerime başladım.

Şuan birçok öğrenciye matematik branşında okul derslerine ve sınavlara hazırlanmasına yardımcı oluyorum. İstenildiği taktirde özel ders verdiğim ve başarıya ulaştırdığım öğrencilerim ve velilerimden izin almak koşulu ile iletişim bilgilerini verebilirim.

Ayrıca matematik branşında soru hazırlayarak anlaştığım yayın evlerine soru göndermekteyim.

Öğrenciler her ne kadar birbirine benzese de, birbirinden ayrılan farklı zeka alanlarına sahipler. Eğitim verilecek öğrencinin iyi analiz edilip öğrenciye özel bir eğitim sistemi oluşturulmalıdır. Bunun yanında öğretmen ve öğrenci arasındaki güven özel dersteki en önemli noktadır ve bütün sistem bunun üzerine inşa edilmelidir. Öğretmen ve öğrenci arasındaki güven üzerine inşa edilmiş bir eğitimle sunulan ve çeşitli görsel ve bilişsel materyallerle desteklenen bir öğrencinin başarıya ulaşmaması imkansızdır. Edinmiş olduğum tecrübeler sonucunda oluşturduğum ders çalışma ve test tekniği ile öğrencilerin daha verimli ve kısa sürede amacına ulaşmasını sağlayan bir program uygulamaktayım. 


Detaylar için web sayfamı inceleyebilirsiniz; https://hikmetdokumaci.blogspot.com/