Kalite Kontrol Operatörü

Otomotiv sanayisinde, kalite kontrol operatörü olarak full-time, vardiyalı çalışabilecek yeni mezun, öğrenci, deneyimli, deneyimsiz

Merhaba Arkadaşlar

Bursa Görükle, Beşevler, Üçevler ve Çevresinde oturan vardiyalı çalışacak Bay / Bayan Kalite Kontrol Operatörleri alınacaktır.

Yapılan iş: Araba parçası ürünlerin kalite kontrolünü yapmaktayız.

İş çok basit ve rahattır.

Çalışma saatleri 7,5 saat olup

3 vardiyalı şekilde çalışmaktadır.

Ücret 1.455 + agi + Prim (2. Aydan sonra) + fazla mesai ücretleri (normal zamanda %50, Pazar ve resmi tatil mesailerinde %100) 

Devletin belirlediği bütün sosyal haklar mevcuttur.

Servis ve yemekhane imkanımız mevcuttur.


İrtibat ve Başvuru için:

Adres: Üçevler AKVA Sanayi Sitesi 77. Sk. No:2 Nilüfer / BURSA

Tel: 0 224 441.56.05

GSM: 0 535 201 12 71 / Esra İren (İnsan Kaynakları Sorumlusu)


Nispetiye Mah. Aydın Sok. Dağlı İş Merkezi No:4 Kat:2 34337 Beşiktaş / İstanbul – Türkiye

Trigo Çözüm

TRIGO Group, yaklaşık 8.000 çalışanıyla 19 ülkede, otomotiv ve diğer endüstriyel sektörlerde müşterilerine kalite kontrol alanında destek hizmetleri sunan Fransa merkezli bir şirkettir. Grubun Türkiye şubesi olan TRİGO Çözüm San. ve Tic. A.Ş., özellikle otomotiv sektörü ağırlıklı olarak 12 yıldır kalite kontrol destek hizmetleri vermektedir.

TRİGO Çözüm San. ve Tic. A.Ş. Bursa, İstanbul Anadolu yakası, Gebze, Kocaeli, Gölcük, Sakarya, Ankara, Eskişehir, İzmir lokasyonlarında bulunan otomotiv sektöründe ana sanayi fabrikalarda Kalite / Proje Mühendisliği, Kalite Temsilciliği, Kalite Kontrol, Ayıklama, Tamir ve Rötuş konularında hizmet veren, dünya çapında deneyimli ve uzman TRIGO Group'un Türkiye kuruluşudur.