zayıflamayan kalmasın kalıcı zayıflık fit olmak mutluluk

zayıflamayankalmasın zayıflama sağlık kilo kontrolü kalıcı kilo vermek fit zinde kalmak

TAKİP KOÇU
05332970474

Neden mesajla yazarak bilgi vermiyorum biliyor musunuz?

Sizin iyiliğiniz için... 05332970474

Bilimsel çalışmalarla üretilmiş kişiye özel ürün kullanımı ve beslenme programı olan bir sistemi yazarak anlatmamı nasıl beklersiniz?

Bitki çayını demle yarım saat bekle iç yağların yanacak gibi bişi değil, yemek yeme al sana mama, salla salla iç değil, al bu bilmem ne suyunu iç hoooop zayıflarsın değil, yoğurdun içine baharatları boca et ye hemen 2 beden zayıflarsın gibi bişey hiiiç değil..

Arayın diyerek egomu da tatmin etmiyorum. Bilgiler devlet sırrı da değil. Yazsam elim de aşınmaz.

Ben size sıfırdan yağ yakma mekanizması kurmayı vaadediyorum.. Fabrika ayarlarınıza geri döneceksiniz. Bunu da yazarak anlatmam mümkün değil. Mesajlaşma en az yarım saat, konuşma 4-5 dakika.. Günde en az 60-70 adet telefon görüşmesi yapıyorum. Mesajla bilgi verecek kadar ne zamanım ne de enerjim var. Hoş oldum olası kılımdır mesajla iletişim kurmaya.. Ne o öle ergenler gibi vik vik vik...

Lütfen kendiniz için bir iyilik yapın ve mesajla sormak yerine arayın..

Hem ne demişler "İnsanlar konuşa konuşa."

Daha kaliteli iletişim için lütfen konuşalım olur mu?

İnanıp arayanlar harika sonuçlar almaya devam ediyor.İzleyici olmakla sağlıklı fit bir bedene kavuşmak arasındaki fark aramakla mesaj yazmak arasındaki fark kadar.. Ya arayın birlikte kilo verişinizi takip edelim, yada siz uzaktan kilo verenleri takip etmeye devam edin.

Selamlar,Saygılar 05332970474