Hakkımızda

Seri İlanları Kapadık, Hepimiz İşteyiz!


Alışık olduğumuz bir arayüz, güçlü bir altyapı, iş konusu içindeki herkesi kapsayan ücretsiz bir ilan platformu düşleyerek yola çıkan İşteyiz'de muhakkak sizin için de bir bölüm var!


Biz değil, telefonunuz konuşsun


Karmaşık modüller, sıkıcı açıklamalar yok; ilanınızı verin, işinizle ilgilenenler telefonunuzdan size ulaşsın. Aracı yok, komisyon yok, ücret yok. İş var, işle ilgili insanlar var. Hızlıca çözüme ulaşmak istiyorsanız İşteyiz sizin için düşünüldü!


İşinize eleman mı arıyorsunuz: hemen, şimdi?


Belki bir restoransınız ve acil komiye ihtiyacınız var, belki de çalışan bir annesiniz ve deneyimli bir bakıcı arıyorsunuz. Sadece 1 dakikanızı ayırarak eleman ilanı ver bölümümüzü doldurursanız telefonunuz yakında çalacaktır, hem de tamamen ücretsiz!


İnsanlara sunabileceğiniz ürün ya da hizmetiniz mi var?


Üretim yapmak ya da hizmet sunabilmek bir başarı, fakat bunu tanıtabilmek işin özünü oluşturuyor. Boyacı, imalatçı, matbaa, tesisatçı, yazılım ofisi belki de kitapçısınız ve insanların dikkatini çekebilecek bir hizmetiniz var. Belki de bir bireysiniz ve özel ders veriyorsunuz, bakıcılık, çeviri sizden sorulur ya da editörsünüz veya SEO uzmanısınız. Ücretsiz ilan ver diyerek belki de yıllarca çalışacağınız müşterilerinizle tanışabilirisiniz


İşteyiz olarak hem hizmet hem kariyer ilanlarında ücretsiz ve komisyonsuz güçlü bir platform oluşturarak Türkiye'nin en kolay işe ulaştıran platformu olmayı amaçlıyoruz.