Sık Sorulan Sorular

Nereden çıktı?

Hepimiz aslında İşteyiz; çalışıyoruz, eleman arıyoruz, daha iyi bir iş arıyoruz, işimizi duyurmak istiyoruz. Seri ilanlar sayfaları, sarı sayfalar, ilan siteleri, kariyer siteleri, aracı kurumlar ve daha nice seçenek var. Peki ne derecede sonuca ulaşabiliyoruz? Bu bize neye mal oluyor? Sadece temel bilgi ve sarı sayfalardan alışık olduğumuz bir arayüzle, hızlı ve şeffaf bir şekilde ilan neden veremiyoruz sorusunun cevabı olarak İşteyiz.com dünyaya geldi


Ne tür ilanlar verebilirim?


İşinize eleman arayın: Kurumunuz için yeni bir personele mi ihtiyacınız var? İş ilanı ver diyerek eleman arama kısmından istediğiniz bilgileri girerek kolayca İşteyiz'de yerinizi alın.


Evinize eleman arayın: Bireysel olarak da eleman arayabilirsiniz. Hepimizin evinde ya da çevresi için bir uzmana ihtiyacı olabiliyor. Bakıcı, tesisatçı, temizlikçi, özel öğretmen.. Hemen ücretsiz iş ilanı vererek istediğiniz kişininin size hemen ulaşmasını sağlayabilirsiniz.


Firmanızın Hizmet ve Kampanyasını Duyurun: Bir firmasınız ve PVC üretiyorsunuz ya da çelik kapı imalatçısısınız, belki de bir lojistik firmasısınız ve hizmet ve fırsatlarınızı daha fazla insana duyurmak istiyorsunuz. İşteyiz size bu fırsatı sunuyor. Hemen hizmet ilanı ver diyerek yeni müşterilere ulaşabilirsiniz.


Kendi Hizmet ve Yeteneklerinizi Duyurun: Belki bir öğretmensiniz, belki de mühendis ya da tercüman, müzisyen, bakıcı, oyun ablasısınız.. İşteyiz üretim yapan herkese kendi hizmetlerini sunma şansını veriyor. İşteyiz ile yeteneklerinizi duyurarak kendinize yeni iş fırsatları bulabilirsiniz. Hizmetinizi duyurmak için tıklayın

İşteyiz'in Farkı Nedir?


İşteyiz kolayca iş bulmaya aracılık eden bir ilan sitesidir. Hızlı ve acil iş görüşmelerine hiçbir beklemeye mahal vermeden doğrudan telefon yoluyla iletişim kurulmasını sağlayan İşteyiz ile ilana başvuran ve çözüm arayan ilanverenleri anında bir araya getirerek şeffaflık ve hızla çözüme götürür.


İşteyiz Ücretli mi?


İşteyiz ücretsiz ilan verebildiğiniz bir iş platformudur. İster firma, ister bireysel kullanıcı olun, dilediğiniz kategoride ücretsiz bir şekilde ilanınızı yayınlayabilirsiniz.


İşteyiz Komisyon alıyor mu?


Hayır, İşteyiz ilanlardan ücret almadığı gibi, ne hizmet verenlerden ne de hizmet alanlardan hiçbir komisyon almaz.


Özel bilgi ya da CV topluyor ve firmalara sunuyor musunuz?


İşteyiz iş ilanları hiçbir özel bilgi girilmeden doğrudan işverenin telefon numarası sunularak çalışan bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla hiçbir bilginiz toplanmaz ve üçüncü kişilere sunulmaz.


Buradaki ilanlara kefil misiniz?


İşteyiz yapısı gereği herkese ilan verme imkanı sunmaktadır. Bunu yaparken onay ve eleme sistemi ile ilanları gözden geçirse de hiçbir şekilde ilan sahiplerine kefil değildir. Bu ilanlardaki tüm sorumluluk ilanverenlerdedir, şüpheli görülen durumlarda İşteyiz'e ulaşarak ilgili ilanların kaldırılması sağlanabilir.


İşteyiz'de yenilikler olacak mı?


İşteyiz fikir aşamasından itibaren sürekli yeni fikirleri kovalayan bir ekibin ürünüdür. Dolayısıyla geliştirilmesi ve yeni uygulamaları sürekli olarak devam edecektir.


Aklımda başka sorular var


Bize İşteyiz Mail Adresi adresinden aklınızdaki her şeyi sorabilirsiniz.